پرسش و پاسخهای متداول

بر خلاف باوری غلطی که در میان عوام رایج است به هیچ عنوان امنیت یک قفل سخت‌افزاری از یک قفل نرم‌افزاری بیشتر نیست. امنیت یک قفل نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری، به تعداد، کیفیت و کارایی لایه‌های امنیتی به‌کار رفته در آن محصول بستگی دارد .

درصد امنیت یک قفل نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری، از مقاومت محصول در برابر ابزارهای هک، کرک، مهندسی معکوس و Debugerها بدست می‌آید

قفل میتواند به صورت فایل کتابخانه ای DLL به پروژه شما افزوده شود.

یا با دریافت وب سرویس از قفل به صورت تحت وب استفاده نمائید .

از آنجائیکه شرکت ایده آل دیتا طراح و برنامه نویس مجموعه قفل صدف میباشد . لذا دست ما برای پیاده سازی خواسته های شما باز بوده و صددرصد خواسته شما محقق خواهد گردید .

بله ، با ثبت نام در باشگاه مشتریان سایت فایل راهنما ، یک عدد قفل دریافت نموده همراه با مثال بصورت سورس باز روی پروژه خود تست کنید.

لطفا پس از ثبت نام از طریق تیکت درخواست دمو خود را بر اساس خواسته مطرح فرمائید .

فرض کنید که شما چند نرم‌افزار مانند آموزش زبان انگلیسی و آموزش ریاضی و آموزش هنر را می‌خواهید قفل‌گذاری کنید، اگر بخواهید کاربری که آموزش درس زبان انگلیسی را خریداری می‌نماید برای مشاهده نرم‌افزار آموزش ریاضی و یا نرم‌افزار هنر مجدداً هزینه پرداخت نماید، شما می‌بایست برای هر یک قفل مجزایی خریداری نمائید.

البته ما نسخه های شرکتی قفل را داریم که می توانید از آنها استفاده کنید ، اگر تعداد مجموعه های شما زیاد است با ما تماس یگیرید .

بله. شما می توانید یکسری کلید فعالسازی خودکار برای نرم افزار مربوطه تخصیص دهید و پس از ثبت نام کاربر و پرداخت هزینه طی شرایطی که تعیین می کنید بصورت اتومات لایسنس بصورت پیامک یا ایمیل به ایشان ارسال گردد .

متن و قالب ایمیل نیز از منوی "ارتباطات" از بخش "ارسال خودکار" قابل تعریف و طراحی است .

 

بله، در پورتال تحت وب قفل صدف ، کاربر میتواند با مراجعه به باشگاه مشتریان سوابق سفارشات خود را مشاهده نموده و یا از فاکتور مربوطه پرینت تهیه نماید .

بلی برای هر کامپیوتر یک سریال منحصر بفرد ارائه می شود که فقط بر روی همان رایانه معتبر می باشد. در صورتی که نیاز داشته باشید تا کاربران شما بر روی چند رایانه کد فعال‌سازی دریافت نمایند، و یا لایسنس ها قابل جابجایی باشند باید از طریق پورتال نسبت به تنظیم آن اقدام نمائید البته با هر تعویض لایسنس از تعداد سریالهای باقیمانده شما کم خواهد شد.

خیر، اعمالی مانند Format , Fdisk , Low level Format باعث از کار افتادن کد فعال ساز نمی گردد.

بله. یعنی کد فعالسازی جدیدی لازم نیست تهیه شود. به شرطی که روی همان رایانه نصب و فعال سازی انجام شود. تغییر رایانه به خوبی مشهود خواهد بود .

خیر. با هیچ یک از آنتی ویروس ها مشکلی نداشته و به صورت کاملا استاندارد فعالیت میکند.

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما . خیر نیازی به خرید مجدد نیست و کافی است در کتابخانه نرم افزار خود قفل را داشته باشید و استفاده کنید.

سلام. ضمن تشکر بابت حسن انتخاب شما ، در جواب باید عرض کنم بستگی به شیوه مدیریت شما داره. اگر منظور شما داشتن :

  • فروشگاه آنلاین
  • باشگاه مشتریان
  • مدیریت حرفه ای لایسنس ها
  • سامانه ایمیل مارکتینگ خودکار
  • سامانه پیامک با قابلیت ارسال خودکار
  • سیستم تیکت و پشتبانی هست

نیاز داشته باشید خوب قفل آنلاین به درد شما می‌خورد در غیر اینصورت قفل آفلاین هم کار شما رو راه خواهد انداخت.

 

مثلا :
در سامانه قفل آنلاین لایسنس به صورت خودکار پس از پرداخت برای مشتری ایمیل یا پیامک میشود.

در آفلاین شما باید به صورت دستی ارسال کنید . یعنی از طریق وایبر ، تلگرام ، واتس آپ و یا ایمیل خودتون زحمت ارسال رو بکشید .

فقط روی ویندوز قابلیت اجرا دارند. روی سایر پلتفرمها دیگر ویدیو نیستند .

سریال نرم افزای کدی است یکتا که بر اساس مشخصات و اطلاعات کامپیوتر مشتری به صورت خودکار توسط قفل صدف تولید میشود.

این سریال یکتا بوده و از رایانه ای به رایانه دیگر متفاوت خواهد بود، بر اساس سریال دریافتی لایسنس جهت فعال سازی به مشتری ارائه میشود .

لایسنس نیز کدی است که با آن نرم افزار مربوطه فعال میشود و اصلاحا کاربری مجاز میشود .

لایسنس کدی است یکتا جهت فعال سازی نرم افزار در کامپیوتر کاربر نهایی که با فرمت کردن یا تغییر ویندوز از کار نمی افتد و به اعتبار خود باقی است .

لایسنس بر اساس سخت افزار تولید میشود که معمولا بر اساس هارد دیسک می باشد چون عمر بالاتری نسبت به سایر قطعات کامپیوتر دارد یعنی با تغییر Ram یا مادربرد و CPu عملا لایسنس از کار نمی افتد و نیازی به دریافت مجدد نیست.

تعداد دریافت لایسنس زمانی که شما از سامانه تحت وب استفاده میکنید قابل تعریف است ولی در حالت آفلاین مدیریت ارائه لایسنس برای هر مشتری به عهده شما است یعنی شما به عنوان مدیر سیستم و مالک نرم افزار تصمیم می گیرید که برای کاربر خودتان لایسنس صادر فرمائید یا نه .

Scroll to Top