انواع روشهای قفل گذاری


قفل صدف ویژه برنامه نویسان

قفل فعال ساز صدف با قابلیت استخراج اطلاعات سخت افزاری کامپیوتر و در اختیار داشتن کلید عمومی و خصوصی هش شده امکان محدود سازی برای اجرا در سیستم رایانه ای را فراهم می آورد

در نسخه لوکال یا آفلاین اعتبارسنجی و بررسی قفل بدون نیاز به اینترنت به صورت آفلاین انجام می شود. در این نوع قفل مدیریت لایسنس ها و تعداد کد فعالسازی که در اختیار کاربران شما قرار میگیرد با تصمیم شما می باشد، که با هر کاربر چه تعداد لایسنس فعال سازی ارائه نماید . همچنین روش ارسال و تعداد لایسنسها نیز به عهده شما است .

قفل نرم‌افزاری با امکان فعالسازی تحت وب صدف با قابلیت فعال سازی و بررسی قفل به صورت آفلاین و آنلاین با در اختیار داشتن کلید عمومی و خصوصی هش شده و استخراج اطلاعات سخت افزاری رایانه امکان قفل گذاری هر فایلی را به مدیر قفل میدهد . در این نوع قفل بررسی و اعتبار سنجی به صورت آنلاین و آفلاین انجام میشود .

قیمت : 3,000,000 ريال

قفل نرم‌افزاری صدف با مدیریت فعالسازی بصورت لوکال

این قفل برای برنامه نویسان بویژه دات نت شامل : برنامه نویسان #C و VB.net بسیار مناسب است. این قفل میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای قفل سخت افزاری نیز باشد .
قیمت : 8,500,000 ريال

قفل نرم‌افزاری صدف با مدیریت فعالسازی بصورت لوکال (شرکتی)

این قفل برای برنامه نویسان بویژه دات نت شامل : برنامه نویسان #C و VB.net بسیار مناسب است. این قفل میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای قفل سخت افزاری نیز باشد . در نوع شرکتی قفل نرم‌افزاری صدف با مدیریت فعالسازی بصورت لوکال ویژه چند بسته نرم‌افزاری و مخصوص شرکتهایی است که چندین بسته نرم افزاری دارند .
قیمت : 18,500,000 ريال

قفل نرم افزاری صدف و سامانه فعالسازی و مدیریت تحت وب قفل (شرکتی)

این قفل برای برنامه نویسان بویژه دات نت شامل : برنامه نویسان .#C و VB.net , ASP.net , Asp.Mvc بسیار مناسب است. این قفل علاوه بر آنکه جایگزین بسیار مناسبی برای قفل سخت افزاری می باشد . میتواند به صورت آنلاین نرم‌افزارهای تحت وب را قفل گذاری و اعتبارسنجی نماید و در شبکه اینترنت و یا اینترانت داخلی مورد استفاده قرار گیرد.

قفل صدف ویژه تولید کننده محتوای صوتی تصویری

طلا ارزشمنده، ولی فقط 1 بار میتونی بفروشیش.
اما آموزش‌های شما ارزشمندتر از طلاست چون بارها میتونی بفروشیشون.
پس باید مثل اساتید حرفه‌ای دیگه با قفلگذاری مانع از سرقت دارایی ارزشمندتر از طلای خودت بشی و درآمدت رو بیشتر کنید !

قفل گذاری روی فیلم های آموزشی ، راهنمای نحوه قفل گذاری بر روی ویدئو

قیمت : 500,000 ريال

قفل گذاری فایلهای ویدئو (تکی)

برخی از تولید کنندگان مولتی مدیا و محتوای آموزشی فایلهای خود را به صورت تکی به فروش میرسانند و یا نیازی به اتوران و منو ندارد و فایها را داخل پوشه (فولدر) به مشتری ارسال و یا جهت دانلود در اینترنت قرار میدهند. برای تعداد بیشتر یا تهیه به صورت یک مجموعه لطفا تماس گرفته شود .
قیمت : 7,500,000 ريال

قفل گذاری نرم افزاری روی فیلم های آموزشی و محتوای صوتی تصویری با مدیریت آفلاین

دارای اتوران و منوی مولتی مدیا همراه با پلیر اختصاصی با قابلیت محدود سازی نمایش فیلم با سریال سخت افزاری برای 1 کامپیوتر با قابلیت جلوگیری از فیلم بردار از صفحه (اسکرین کپچر با انواع نرم افزارها) به صورت هوشمند با توجه به رفتار نرم افزارهای کپچر ، قابلیت اجرا روی تمامی ویندوز ها . بدون نیاز به ارسال فایل برای ما و انجام قفل گذاری به سادگی ، با قابلیت فعال سازی آفلاین و مدیریت تعداد لایسنسها به عهده مالک با ظاهری مدرن و بدون افت کیفیت تصویر و صدای فیلم به صورت فایلهای تکی قابل اجرا و یا CD مالتی مدیا
قیمت : 30,000,000 ريال

قفل نرم افزاری فیلم های آموزشی و محتوای صوتی تصویری (شرکتی)

دارای پلیر اختصاصی با قابلیت محدود سازی نمایش فیلم با سریال سخت افزاری برای 1 کامپیوتر با قابلیت جلوگیری از فیلم بردار از صفحه (اسکرین کپچر با انواع نرم افزارها) به صورت هوشمند با توجه به رفتار نرم افزارهای کپچر ، قابلیت اجرا روی تمامی ویندوز ها . بدون نیاز به ارسال فایل برای ما و انجام قفل گذاری به سادگی ، با قابلیت فعال سازی آفلاین و مدیریت تعداد لایسنسها به عهده مالک با ظاهری مدرن و بدون افت کیفیت تصویر و صدای فیلم

قفل گذاری انواع فایل

قفل گذاری انواع فایل کتاب شامل word, PDF

قیمت : 2,000,000 ريال

قفل گذاری فایلهای PDF

امنیت در دنیای دیجیتالی امروزی حرف نخست را می‌زند. با وجود اینکه اطلاعات کاربران هر لحظه در معرض دزدیده شدن قرار دارند اما با روش هایی می‌توان از آن ها محافظت نمود. گذاشتن رمز روی فایل های پی دی اف نیز یکی از همین راه ها است. این کار نه تنها باعث می شود تا بقیه کاربران به فایل های پی دی اف شما به صورت غیر مجاز دسترسی نداشته باشند بلکه قابلیت ویرایش و تغییرات روی آن ها را هم از بقیه سلب می کند. یا محدود به اجرا در رایانه ای خاص باشند .

قفل صدف ویژه طراحان سایت

قیمت : 2,000,000 ريال

قفل گذاری برای فایل javascript

قفل گذاری برای فایلهای javascript محدود شده برای استفاده روی 1 دامنه خاص
قیمت : 8,000,000 ريال

قفل گذاری برای فایل javascript با مدیریت آنلاین

در این نوع قفل دامنه ها در پورتال مدیریتی قفل معرفی شده و زمان اجرا اعتبارسنجی دامنه انجام میشود درصورتیکه دامنه نامعتبر بود جاوا اسکریپت کد شده اجرا نمیشود و پیغام مناسبی چاپ میکند.

طراحی اختصاصی

خدمات طراحی سایت و ... میتواند در کنار محصولات فوق سفارش داده شود و بصورت یکپارچه تحویل گرفته شود.

تماس بگیرید

طراحی وب سایت اختصاصی

وب سایت‌های اختصاصی و سفارشی مانند خانه‌هایی هستند که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده است. در صورتی که تمایل دارید وب سایت شما دقیقاً مطابق با خواسته و نیاز شما طراحی شود، ما طراحی وب سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. وب سایت‌های اختصاصی اصولاً وب سایت‌هایی با عملکرد خاص هستند .
قیمت : 12,000,000 ريال

طراحی مالتی مدیا اختصاصی

طراحی مالتی مدیا با قابلیت قفل گذاری فیلم ها در ظاهری اختصاصی و مالتی مدیا پلیر ویژه قفل بوسیله زبان C#.net و WPF و Flash . قابلیت اتصال به مجموعه مدیریتی قفل به صورت آنلاین و آفلاین ، همراه با منوهای اختصاصی به صورت درختی
قیمت : 1,500,000 ريال

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کامل 1 ماهه
Scroll to Top